Sõpruse äripark asub logistiliselt erakordselt soodsas kohas, Tallinna külje all (4 km Tallinna lennujaamast) vahetult Tartu maantee ääres.

Kinnistud on hea nähtavusega ja kerge ligipääsetavusega. Peale- ja mahasõit on võimalik Tartu maantee mõlemast sõidusuunast. 4 minutit lennujaama, 20 minutit Muuga kaubasadamasse, 20 minutit Tallinna Reisisadamasse ja 10 minutit kesklinna. Tallinna ringtee tagab hea juurdepääsu suurematele maanteedele, mistõttu on tagatud kiire ühendus nii Riia kui Peterburiga.

Sõpruse Äripargi vahetus läheduses on mitmete tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused. (BMW, Würth, Smarten Logistics jt)

10 hektariline maa-ala on detailplaneeringuga jagatud eri suuruse, sihtotstarbe ja ehitusvõimalustega kinnistuteks, mille hulgast leiate kindlasti just teile sobiliku variandi. Teil on võimalus omandada maa koos kinnistu piirile toodud kommunikatsioonidega (elektrivarustus, veevarustus, kanalisatsioon) ja valmisehitatud infrastruktuuriga (sõidu- ja kõnniteed koos tänavavalgustusega) jms.

Näeme oma klientide hulgas meelsasti erinevate valdkondade esindajaid, kelle tegevus pole keskkonda saastav ning sobib tehnopargi üldise arengujoonega.

Sõpruse Äripark Sõpruse Äripark Sõpruse Äripark Sõpruse Äripark